Qkids nedir?

Qkids; uluslararası alanda çocuklar için en çok tercih edilen ingilizce dil eğitim programıdır, Avrupa Ortak Dil Çerçevesi (CEFR) kapsamında A1 Başlangıç ve C1 İleri yetkinlik düzeyi aralığında öğrenme deneyimi sunmaktadır.


National Geographic Learning kaynakları ile hazırlanan Qkids interaktif arayüzü; 14 seviyede 780 farklı dersten oluşmaktadır. Qkids’ te her bir ders; dinleme, okuma, konuşma, telaffuz, kelime bilgisi ve gramer becerilerini ele alan öğrenme modülleri, egzersiz bölümleri ve yine ders içeriğine göre özelleştirilmiş video öğretileri içermektedir.


Pedagojik formasyon ve uluslararası öğretmenlik yapmak üzere TESOL sertifikasına  sahip  öğretmenlerden oluşan eğitmen kadrosu, nitelikli eğitim metodolojisi ve dünya genelinde 2M+ dan fazla aktif öğrencisiyle  Qkids;  İnteraktif İngilizce eğitiminde tüm dünyada lider konumdadır.

 

Qkids, sadece çocuklara yönelik eğitim verir ve dayandığı akademik referanslar, dil edinimlerinin test edildiği ölçme değerlendirme araçları dünyanın en önde gelen markalarından oluşmaktadır. Qkids 4-12 yaş arası çocuklarda interaktif İngilizce eğitimi konusunda tüm dünyada lider konumdadır, çocuğunuza erken yaşlardan itibaren dil öğrenimini sevdirerek hedeflenen düzeyde dil becerileri kazandırmak için Qkids’e müracaat edebilirsiniz.